Ventilátory

Zľavy

Tento produkt si od uvedenia do predaja 04.02.2018 kúpilo už 109 zákazníkov. Tento produkt si práve teraz spolu s Vami prezerá ďalších 5 zákazníkov.
Prenosný Ventilátor s Rozprašovačom FunFan Zobraziť väčšie

Toto je reálna fotografia produktu. Po objednaní dostanete presne to, čo na fotografii vidíte.

Prenosný Ventilátor s Rozprašovačom FunFan

Ak ste ten typ človeka, ktorý sa vždy piadí po novinkách na poli letného osviežovania, nemôže vám prenosný ventilátor s rozpraš...
Viac informácií

0,00 € s DPH

cena za kus

Do prehodnotenia akcie ostáva:


Zobrazit varianty

Detaily

Ak ste ten typ človeka, ktorý sa vždy piadí po novinkách na poli letného osviežovania, nemôže vám prenosný ventilátor s rozprašovačom FunFan uniknúť. Jedná sa o praktické riešenie v situáciách, keď sa chcete napr. pri výlete, pri športe či na pláži atď. osviežiť. Malé rozmery (cca: 9 x 26 x 6,5 cm) a nízka hmotnosť (cca 130 g) robí z tohto ventilátora voľbu číslo jeden, či už budete kdekoľvek.

www.myfunfan.com

Tento prenosný ventilátor je vybavený tlačidlom, ktoré aktivuje dve ohybné vrtuľky z PVC, a tiež páčkou, ktorá slúži na rozprašovanie vody. Navyše môžete osviežujúci účinok zvýšiť pridaním kociek ľadu. Balenie obsahuje krížový skrutkovač určený na vloženie batérií. Vyrobené z PVC. Napájanie: batéria (2x AA, nie sú súčasťou balenia).

Tento produkt je teraz nedostupný. Pozrite sa na podobné produkty: