Športové vybavenie

Sledované produkty

Tento produkt si od uvedenia do predaja 30.01.2018 kúpilo už 33 zákazníkov. Tento produkt si práve teraz spolu s Vami prezerajú ďalší 3 zákazníci.
Závesný Posilňovací Systém Just Up Gym Zobraziť väčšie

Toto je reálna fotografia produktu. Po objednaní dostanete presne to, čo na fotografii vidíte.

Závesný Posilňovací Systém Just Up Gym

Kúpte si posledný trend v posilňovaniu, Just Up Gym závesný posilňovací systém vyvinutý americkou námornou armádou. Závesné pos...
Viac informácií

799332


50+ kusov skladom u výrobcu v EU
Kusy skladom u výrobcu v EU, Vám doručíme maximálne do 10tich pracovných dní.

32,99 € s DPH

cena za kus

Do prehodnotenia akcie ostáva:


Detaily

Kúpte si posledný trend v posilňovaniu, Just Up Gym závesný posilňovací systém vyvinutý americkou námornou armádou. Závesné posilňovanie ponúka mnoho výhod oproti jednoduchému tradičnému posilňovaniu, pretože rozvíja funkčnú silu zatiaľ čo zlepšuje ohybnosť, rovnováhu a stabilitu stredovej časti tela. Závesné posilňovanie sa stalo uprednostňovaným tréningovým systémom elitných jednotiek americkej armády a mnohých veľkých športových tímov Spojených štátov (ako American National Football League, NBA, NHL a Baseball Leagues).
Just Up Gym je skvelým riešením pre posilňovne pri skupinových lekciách. Just Up Gym bol navrhnutý tak, aby vydržal intenzívne používanie. Skladá sa z ultra odolného nylonového pásu s extrémne dlhou životnosťou a dvoch ergonomických rukovätí z pevnej gumy, ktoré zaisťujú väčšie pohodlie počas cvičenia. Každé balenie Just Up Gym obsahuje návod na použitie s cvikmi a tašku.

www.justupgym.com

30 dalších produktů ve stejné kategorii: (Športové vybavenie)