Osvětlení

Zľavy

Sledované produkty

Tento produkt si od uvedenia do predaja 30.01.2018 kúpilo už 38 zákazníkov. Tento produkt si práve teraz spolu s Vami prezerá ďalší 1 zákazník.
LED Žiarivka s Pohybovým Snímačom Presence Light Zobraziť väčšie

Toto je reálna fotografia produktu. Po objednaní dostanete presne to, čo na fotografii vidíte.

LED Žiarivka s Pohybovým Snímačom Presence Light

Predstavujeme LED žiarivku s pohybovým snímačom Presence Light! Ľahká a kompaktná žiarivka s 9 bielymi LED svetlami je jednoduc...
Viac informácií

800514


50+ kusov skladom u výrobcu v EU
Kusy skladom u výrobcu v EU, Vám doručíme maximálne do 10tich pracovných dní.

10,99 € s DPH

cena za kus

Do prehodnotenia akcie ostáva:


Detaily

Predstavujeme LED žiarivku s pohybovým snímačom Presence Light! Ľahká a kompaktná žiarivka s 9 bielymi LED svetlami je jednoduchým a praktickým riešením pre každý tmavý kút. Vhodná na vnútorné i vonkajšie použitie (spálňa, hala, skrine, schodiská, garáže, terasy, balkóny, záhrady atď.). Táto ľahká a kompaktná LED žiarivka zachytí v tme pohyb a automaticky sa rozsvieti (max. dosah: cca 3 m) a potom sama po cca 20 sekundách zhasne. Má tiež spínač na ručné zapnutie či vypnutie. Jednoduchá inštalácia (v baleniu sú hmoždinky a skrutky). Dá sa pripevniť aj obojstranne lepiacou páskou (nie je súčasťou balenia), alebo ju môžete používať ako baterku a nikde ju neinštalovať. Na batérie (3 x AA, nie sú v cene). Približné rozmery: 27,5 x 3 x 2,5 cm.

www.presencelight.com

30 dalších produktů ve stejné kategorii: (Osvětlení)