Osvětlení

Zľavy

Sledované produkty

Tento produkt si od uvedenia do predaja 30.01.2018 kúpilo už 36 zákazníkov. Tento produkt si práve teraz spolu s Vami prezerajú ďalší 3 zákazníci.
LED Osvetlenie WalLED Mini s Diaľkovým Ovládaním (6 kusov v balení) Zobraziť väčšie

Toto je reálna fotografia produktu. Po objednaní dostanete presne to, čo na fotografii vidíte.

LED Osvetlenie WalLED Mini s Diaľkovým Ovládaním (6 kusov v balení)

Predstavujeme LED osvetlenie WalLED Mini s diaľkovým ovládaním (6 kusov v balení)! Obsahuje 6 LED svetielok (cca 8,5 x 2 x 8,5 ...
Viac informácií

800128


50+ kusov skladom u výrobcu v EU
Kusy skladom u výrobcu v EU, Vám doručíme maximálne do 10tich pracovných dní.

27,59 € s DPH

cena za kus

Do prehodnotenia akcie ostáva:


Detaily

Predstavujeme LED osvetlenie WalLED Mini s diaľkovým ovládaním (6 kusov v balení)! Obsahuje 6 LED svetielok (cca 8,5 x 2 x 8,5 cm), z ktorých každé má 5 bielych LED žiaroviek. Súčasťou produktu je aj diaľkové ovládanie s dosahom až 6 m. Bez káble a nutnosti zapojenia do elektrickej siete. Svetielka fungujú na batérie (3x AAA pre každé svetielko, 2x AAA pre diaľkové ovládanie). Len pre vnútorné použitie. Svetielka nevytvárajú teplo, nehrozí riziko popálenín. Diaľkové ovládanie má funkcie ON / OFF (vypnutie / zapnutie), dve úrovne intenzity svetla a časovač (automatické vypnutie po 30 min). Ideálne pre skrinky, knižnice, garáže atď. Jednoduchá inštalácia pomocou skrutiek alebo obojstrannej lepiacej pásky. Sadu je možné tiež použiť ako prenosné osvetlenie bez inštalácie.

Batérie, skrutky a lepiaca páska nie sú súčasťou balenia.

www.omnidomo.com

30 dalších produktů ve stejné kategorii: (Osvětlení)