Masážní přístroje

Sledované produkty

Tento produkt si od uvedenia do predaja 30.01.2018 kúpilo už 25 zákazníkov. Tento produkt si práve teraz spolu s Vami prezerá ďalších 5 zákazníkov.
Vyhrievaná Masážna Podložka na Chodidlá Relax Cushion Zobraziť väčšie

Toto je reálna fotografia produktu. Po objednaní dostanete presne to, čo na fotografii vidíte.

Vyhrievaná Masážna Podložka na Chodidlá Relax Cushion

Kto by odolal relaxačnej masáži v pohodliu domova? Vyhrievaná masážna podložka na chodidlá Relax Cushion je ideálna pre upokoje...
Viac informácií

800548


32 kusov skladom u výrobcu v EU
Kusy skladom u výrobcu v EU, Vám doručíme maximálne do 10tich pracovných dní.

43,19 € s DPH

cena za kus

Do prehodnotenia akcie ostáva:


Detaily

Kto by odolal relaxačnej masáži v pohodliu domova? Vyhrievaná masážna podložka na chodidlá Relax Cushion je ideálna pre upokojenie unavených chodidiel a zmiernenie bolesti. Tento masážny prístroj je pohodlným a praktickým riešením, ktoré ponúka systém vyhrievania pomocou infračerveného tepelného žiarenia (možno nastaviť teplotu 42 °C). Je vybavený ovládacími prvkami, ktoré umožňujú nastaviť niekoľko rôznych rýchlostí a intenzít masáže, a tiež 3 prednastavenými masážnymi funkciami inšpirovanými reflexnou masážou chodidiel. Možno ho použiť aj na iných častiach tela. Príkon: 45 W. Napätie: 240 V. Frekvencia: 50-60 Hz. Súčasťou balenia je prepojovací kábel aj sieťový adaptér. Približné rozmery základne: 30 x 5 x 30 cm. Flísový obal možno odobrať a prať. (Funkcia vyhrievania je nezávislá na masážnych funkciách).

www.relaxcushion.com

30 dalších produktů ve stejné kategorii: (Masážní přístroje)