Masážní přístroje

Zľavy

Tento produkt si od uvedenia do predaja 30.01.2018 kúpilo už 33 zákazníkov. Tento produkt si práve teraz spolu s Vami prezerajú ďalší 4 zákazníci.
Masážny Prístroj na Oči Renoveye Zobraziť väčšie

Toto je reálna fotografia produktu. Po objednaní dostanete presne to, čo na fotografii vidíte.

Masážny Prístroj na Oči Renoveye

Relaxujte a buďte krajšie s masážnym prístrojom na oči Renoveye od prestížnej značky Adore Better Living! Vybavený nastaviteľný...
Viac informácií

800315


Aktuálne nedostupné

51,59 € s DPH

cena za kus

Do prehodnotenia akcie ostáva:


Detaily

Relaxujte a buďte krajšie s masážnym prístrojom na oči Renoveye od prestížnej značky Adore Better Living! Vybavený nastaviteľným pásikom so suchým zipsom, má 7 masážnych programov, 4 režimy tlaku vzduchu, 2 režimy žiarenia a 8 vibračných režimov, 3 úrovne intenzity a časovač (5, 10 alebo 15 minút). Skvelý na zmierňovanie bolesti očí a hlavy, pomáha vyčistiť myseľ a odstrániť stres. Stimuluje optické nervy a krvný obeh, zlepšuje videnie a oči sa vďaka nemu menej unavujú.

 
Navyše tento prístroj zmierňuje a odstraňuje viditeľné známky únavy, ako vačky či tmavé kruhy pod očami a vrásky, pretože využíva kombináciu infračerveného žiarenia s tlakovou a vibračnou masážou v oblasti akupresúrnych bodov. Funguje na batérie (4 x AA, v cene), alebo po pripojení do siete (prepojovací kábel v cene). Príkon: 6 W. Napätie: 6 V.

Tento produkt je teraz nedostupný. Pozrite sa na podobné produkty: