Krémy na opalování

Zľavy

Sledované produkty

Tento produkt si od uvedenia do predaja 30.01.2018 kúpilo už 30 zákazníkov. Tento produkt si práve teraz spolu s Vami prezerá ďalší 1 zákazník.
Mlieko na Opaľovanie Sun Uva s Ochranným Faktorom 30 200 ml Zobraziť väčšie

Toto je reálna fotografia produktu. Po objednaní dostanete presne to, čo na fotografii vidíte.

Mlieko na Opaľovanie Sun Uva s Ochranným Faktorom 30 200 ml

Chráňte sa pred ostrými slnečnými lúčmi, používajte mlieko na opaľovanie Sun UVA s ochranným faktorom 30 200 ml. Mlieko na opaľ...
Viac informácií

799282


5 kusov skladom u výrobcu v EU
Kusy skladom u výrobcu v EU, Vám doručíme maximálne do 10tich pracovných dní.

10,69 € s DPH

cena za kus

Do prehodnotenia akcie ostáva:


Detaily

Chráňte sa pred ostrými slnečnými lúčmi, používajte mlieko na opaľovanie Sun UVA s ochranným faktorom 30 200 ml. Mlieko na opaľovanie Sun UVA spĺňa európske aj austrálske štandardy. Obsiahnuté antioxidanty ako vitamín E a aloe vera pôsobí blahodárne na pleť namáhanú slnečným žiarením. Vhodné pre všetky typy pleti vrátane detskej. Vodeodolný. Kozmetický produkt na vonkajšie použitie, netestované na zvieratách. Uložte mimo dosahu detí. Objem 200 ml.

Odporúčanie: Ani pri používaní ochranných prostriedkov sa nezdržujte príliš dlho na priamom slnku. Nevystavujte bábätká a deti priamemu slnečnému žiareniu. Nadmerný pobyt na slnku vážne ohrozuje zdravie. Naneste Sun UVA skôr, ako vyjdete na slnko. Aby bola ochrana účinná, nanášajte prostriedky opakovane, obzvlášť vždy po kúpaní, utieranie a prepotení.

Spôsob použitia: Pred použitím pretrepať. Naneste a jemne vmasírujte až do úplného vstrebania. 

3 další produkty ve stejné kategorii: (Krémy na opalování)