Loading...
Priamo od výrobcu Přímo od výrobce Egyenesen a gyártótól

Navštívte sekciu Výpredaj, v ktorej nájdete cenovo zvýhodnené tovary.

Priamo od výrobcu Přímo od výrobce Egyenesen a gyártótól

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo zostáva nakúpiť za  

Doprava a platba

 

 

Objednávky vybavujeme ihneď a tovar vždy zabalíme tak, aby sa mu pri preprave nič nestalo. Pokiaľ Vám ale zásielka dorazí viditeľne poškodená, vždy trvajte na spísaní likvidačnému protokolu!

 

Doprava je zdarma pre objednávky s hodnotou nad 80 € s platbou bankovým prevodom, alebo kartou!

 

Akú ponúkame dopravu pre doručenie:

PPL 4.3 € (vhodné pre krehký tovar)

 

Ako u nás môžete zaplatiť:

Bankovým prevodom zadarmo

- Možno platiť rýchlu platbou z mobilnej aplikácie pomocou QR kódu.

- V prípade platby bankovým prevodom si prosím skontrolujte, že vám dorazili pokyny k platbe bankovým prevodom na váš email. Ak nemôžete nájsť tento e-mail, tak prosím zašlite celkovú sumu s DPH Vašej objednávky v € na tento bankový účet: 2101771735/2010 vedený u Fio banka a ako variabilný symbol zadajte číslo Vašej objednávky.

 

Dobierkou pri prevzatí tovaru:

PPL 1 €

 

Platobné bránou ComGate:

Online platby pre nás zabezpečuje platobná brána ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platobné inštitúcie pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

 

Platba kartou 0 €

Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Platba bankovým prevodom 0 €Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Kontakty
 

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

V prípade ďalších otázok nám, prosím, napíšte na email: info@od-vyrobcu.sk.Sme e-shop bez kamenné predajne, vyzdvihnutie tovaru v našom sídle nie je možné.