Cestovné potreby

Zľavy

Sledované produkty

Tento produkt si od uvedenia do predaja 23.01.2018 kúpilo už 52 zákazníkov. Tento produkt si práve teraz spolu s Vami prezerá ďalších 5 zákazníkov.
Cestovná Toaletná Taška (6 dielov) Zobraziť väčšie

Toto je reálna fotografia produktu. Po objednaní dostanete presne to, čo na fotografii vidíte.

Cestovná Toaletná Taška (6 dielov)

Vozte si so sebou na cesty svoje obľúbené hygienické potreby vďaka tejto praktickej cestovnej toaletnej taške (6 dielov)! Do ka...
Viac informácií

800366


Posledné balenie skladom
Balenia skladom, pri objednaní do 13:00 posielame ešte v ten deň.
50+ balení skladom u výrobcu v EU
Balenia skladom u výrobcu v EU, Vám doručíme maximálne do 10tich pracovných dní.

2,89 € s DPH

cena za balenie

Do prehodnotenia akcie ostáva:


Detaily

Vozte si so sebou na cesty svoje obľúbené hygienické potreby vďaka tejto praktickej cestovnej toaletnej taške (6 dielov)! Do každej fľaštičky si odmerajte sprchový gél, šampón, parfém atď. a dajte zbohom preváženiu sklenených fľaštičiek. Tento cestovný set spĺňa kritériá pre batožinu do lietadla (maximálny objem: 100 ml, fľaštičky aj taška sú z priehľadného plastu). Vyrobené z odolného plastu. Súčasťou setu je: 1 x taška na toaletné potreby s pútkom a vzduchotesným zatváraním (17,5 x 20 cm), 2 x 100ml fľaštičky so skrutkovacím uzáverom (cca: 12 cm dĺžka x 3,5 cm priemer), 1 x 90ml fľaštička s rozprašovačom a zacvakávacím viečkom (cca: 12,5 cm dĺžka x 3,5 cm priemer) a 2 x 20ml okrúhle plastové krabičky so skrutkovacím uzáverom (cca: 2 cm dĺžka x 3,3 cm priemer).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: (Cestovné potreby)