Masážne prípravkyMasážne prípravky

Krémy a gély určené na masáž vám pomôžu pri najrôznejších ťažkostiach, ako sú boľavý chrbát, reuma, stuhnuté kĺby, svaly. Doprajte si upokojujúcu aj liečivú masáž, vďaka ktorej budete opäť v plnej kondícii.

Filtrování

Výrobce
Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 22 z 22 položiek
 • 1,99 € Skladom

  Prírodná receptúra bylinného gélu s konopným olejom, mentholem a výťažkami z gaštanu, kostivalu, kafru a eukalyptu pre masáž boľavých svalov, kĺbov a šliach. Obsiahnuté látky zvláčnujú a osviežujú pokožku, zmierňujú zápalové procesy a uľavujú od bolesti svalov a kĺbov.

   
  1,99 €
  2 kusy skladom
 • 1,94 € 2,59 € -25% Skladom
  AKCIA

  Prírodný konopný balzam s obsahom kvalitného konopného oleja. Tento balzam účinne ošetruje suchú, svrbiacu a popraskanú pokožku. Obmedzuje výskyt suchých, drsných a šupinatých miest na pokožke. Hydratuje, zvláčňuje a navracia pokožke pružnosť. Bez parabénov a umelých farbív. Je vhodný na ošetrenie atopickej pokožky a pri lupienke.

   
  1,94 € 2,59 € -25%
  Akcia!
  Posledný kus skladom
 • 1,39 € Skladom

  Bylinný Balzam je vyrobený podľa originálnej overené receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam sa používa pre aplikáciu na pokožku pri svalovej únave po športovej záťaži. Osviežuje pri celkovej únave. Veľmi vhodný na masáže. Balzam obsahuje bylinný výťažok z pagaštanu konského, ktorý pôsobí pri opuchoch.

   
  1,39 €
  Posledný kus skladom
 • od 0,98 € Skladom

  Zmierňuje bolesť kĺbov, svalov, pri chorobách z nachladnutia, pri odstránení celkovej únavy po telesnej námahe alebo športových výkonoch. Tradičný Český výrobok.

  Objem 60 ml až 160 ml
  od 0,98 €
  Objem 60 ml až 160 ml
  Zobraziť varianty
  8 kusov skladom
 • 1,39 € Skladom

  Bylinný balzam s gaštanom konským a konope - balzam so zvýšeným obsahom konopného oleja. Pre úľavu po námahe osviežuje pri únave, vhodný na upokojenie a regeneráciu konopný olej má vynimočné účinky na koži konope udržuje vláčnu pleť, lesklú a pevnú pri ekzémoch a ďalších kožných ochorení.

   
  1,39 €
  2 kusy skladom
 • 3,79 € 3,99 € -5% Skladom
  AKCIA

  Masážny gél s hadím jedom napomáha uvoľnenie, regeneráciu a relaxáciu. Premasírovanie pokožky v oblasti svalov, kĺbov a chrbta gélom s hadím jedom a extrakty z liečivých bylín (napr. Kostihoj lekársky, pagaštan konský alebo borievka obyčajná) dodáva pocit sviežosti a napomáha odstrániť únavu.

   
  3,79 € 3,99 € -5%
  Akcia!
  3 kusy skladom
 • 3,79 € Skladom

  Harpago regeneračný bylinný gél s obsahom Harpagophyta (Čertova pazúra), ktorý má protizápalové, antiseptické účinky a regeneračné účinky. Masážny gél povzbudzuje krvný tok, zrýchľuje metabolizmus a cirkuláciu lymfy. Je vhodný aj pre aplikáciu na pokožku v oblasti kŕčových žíl a vredov predkolenia.

   
  3,79 €
  8 kusov skladom
 • 1,32 € 1,39 € -5% Skladom
  AKCIA

  Bylinný balzam Masážny so zvýšeným obsahom mentolu, gáfru, eukalyptového oleja. Masážny bylinný gél vyrobený podľa originálnej overené receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Bylinný balzam Masážny sa používa pre aplikáciu na pokožku pri svalovej únave po športovej záťaži. Osviežuje pri celkovej únave. Veľmi vhodný na masáže.

   
  1,32 € 1,39 € -5%
  Akcia!
  Posledný kus skladom
 • 2,84 € 3,79 € -25% Skladom
  AKCIA

  Masážna masť s hadím jedom napomáha uvoľnenie, regeneráciu a relaxáciu. Premasírovanie pokožky v oblasti svalov, kĺbov a chrbta gélom s hadím jedom a extrakty z liečivých bylín (napr. Kostihoj lekársky, pagaštan konský alebo borievka obyčajná) dodáva pocit sviežosti a napomáha odstrániť únavu.

   
  2,84 € 3,79 € -25%
  Akcia!
  4 kusy skladom
 • 2,27 € 2,39 € -5% Skladom
  AKCIA

  Prírodná konopná masť s obsahom 12% vysoko kvalitného konopného oleja (CSSO) pre účinné ošetrenie suchej, popraskanej a svrbiace pokožky alebo inak podráždených miest. obmedzuje výskyt suchých, drsných a šupinatých miest na pokožke (ruky, lakte, kolená, chodidlá) upokojuje, zvláčňuje a revitalizuje problematickú a starnúcu pokožku

   
  2,27 € 2,39 € -5%
  Akcia!
  5 kusov skladom
 • 2,99 € Skladom

  Harpago regeneračná bylinná masť s obsahom Harpagophyta (Čertov pazúr), ktorý má protizápalové, antiseptické účinky a regeneračné účinky. Masážny krém povzbudzuje krvný tok, zrýchľuje metabolizmus a cirkuláciu lymfy. Je vhodný aj pre aplikáciu na pokožku v oblasti kŕčových žíl a vredov predkolenia.

   
  2,99 €
  6 kusov skladom
 • 1,39 € Skladom

  Gél vyrobený podľa originálnej overené receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Používa sa na pokožku pre úľavu pri námahe, pri únave po dlhom státí. Osviežuje pri únave, vhodný na upokojenie a regeneráciu. Balzam obsahuje bylinný výťažok z gaštanu konského a Aloe Vera, ktorý pôsobí pri opuchoch, zmierňuje pomliaždeniny, urýchľuje obnovu buniek...

   
  1,39 €
  3 kusy skladom
 • 2,33 € 2,59 € -10% Skladom
  AKCIA

  Pri masáži pôsobí regeneračne na pohybové ústrojenstvo a na unavené a natiahnuté svaly a kĺby.Zloženie: nesolené bravčová masť, včelí vosk, vákuovo zahustený extrakt z koreňa kostihoja lekárskeho (alkohol denat., Voda), levanduľová silica (D - Limonene, Linalool), vitamín E

   
  2,33 € 2,59 € -10%
  Akcia!
  9 kusov skladom
 • 2,33 € 2,59 € -10% Skladom
  AKCIA

  Pri masáži pôsobí regeneračne na pohybové ústrojenstvo a na unavené a natiahnuté svaly a kĺby. Gáfor prekrvuje pokožku a tým podporuje pôsobenie masti pri masáži.Zloženie: nesolené bravčová masť, včelí vosk, vákuovo zahustený extrakt z koreňa kostihoja lekárskeho (alkohol denat., Voda), prírodné gáfor, levanduľová silica (D - Limonene, Linalool), vitamín E

   
  2,33 € 2,59 € -10%
  Akcia!
  3 kusy skladom
 • 1,72 € 2,29 € -25% Skladom
  AKCIA

  Obsahuje 23 liečivých bylín, ktoré prinášajú úľavu pri: - reumatizme a zápalu žíl - artritíde a bolestiach kĺbov - natiahnutých svalov a chrbtice - pocitu ťažkých nôh a boľavého svalstva.

   
  1,72 € 2,29 € -25%
  Akcia!
  Posledný kus skladom
 • 2,32 € 3,09 € -25% Skladom
  AKCIA

  Prírodný masážny gél obsahujúci extrakty 23 liečivých bylín, vďaka ktorým pri masážach pokožky prináša uvoľnenie pri pocite ťažkých nôh a natiahnutých svalov, kĺbov a chrbta. Masážny gél je extra silný so zosilneným účinkom všetkých zložiek.

   
  2,32 € 3,09 € -25%
  Akcia!
  Posledný kus skladom
 • 2,33 € 2,59 € -10% Skladom
  AKCIA

  Chráni suchú a podráždenú pleť, pôsobí priaznivo na popraskanú pokožku, na drobné kožné problémy a pri masáži lýtok na kŕčové žily. Zloženie: nesolené bravčová masť, včelí vosk, vákuovo zahustený extrakt z kvetu nechtíka lekárskeho (alkohol denat., Voda), levanduľová silica (D - Limonene, Linalool), vitamín E, Beta-karotén

   
  2,33 € 2,59 € -10%
  Akcia!
  Posledný kus skladom
 • 1,72 € 2,29 € -25% Skladom
  AKCIA

  Prírodný masážny gél obsahujúci extrakty 23 liečivých bylín, vďaka ktorým pri masážach pokožky prináša uvoľnenie pri pocite ťažkých nôh a natiahnutých svalov, kĺbov a chrbta.Masážny gél je extra silný so zosilneným účinkom všetkých zložiek.

   
  1,72 € 2,29 € -25%
  Akcia!
  5 kusov skladom
 • 2,33 € 2,59 € -10% Skladom
  AKCIA

  Upokojuje a vyživuje pleť a je vhodná k rehabilitačným masážam končatín a unavených a natiahnutých svalov.Zloženie: nesolené bravčová masť, včelí vosk, vákuovo zahustený extrakt z kvetov pagaštanu (alkohol denat., voda), levanduľová silica (D - Limonene, Linalool), vitamín E

   
  2,33 € 2,59 € -10%
  Akcia!
  3 kusy skladom
 • 1,72 € 2,29 € -25% Skladom
  AKCIA

  Konský bylinný balzam je vyrobený podľa originálnej overené receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Pre svoje blahodarné účinky sa užíva pri masážach svalov, kĺbov, šliach a chrbtice. Prírodné látky obsiahnuté v bilinných extraktoch pôsobí prospešne prí reumatizmu, zápaloch a uľavujú od bolesti.

   
  1,72 € 2,29 € -25%
  Akcia!
  4 kusy skladom
 • 2,09 € Skladom

  Obsiahnuté látky zvláčňujú a osviežujú pokožku, zmierňujú zápalové procesy a uľavujú od bolesti svalov a kĺbov. Lokálne prekrvuje a prehrieva, tým sa podieľa na znížení stuhnutosti, bolesti a zlepšenie pohyblivosti kĺbov. Obsahuje za studena lisovaný konopný olej, ktorý priaznivo pôsobí na regeneráciu vysušené a popraskané pokožky. Napomáha urýchľovať...

   
  2,09 €
  12 kusov skladom
 • 2,29 € Skladom

  Kvalitný masážny prípravok. Osviežujúci chladivý bylinný gél pre úľavu unavených svalov a kĺbov. Má blahodárne účinky a vysoký obsah účinných prírodných extraktov a silíc, ktoré napomáhajú pri zvýšenej telesnej námahe alebo pri masážach pre regeneráciu postihnutých partií.

   
  2,29 €
  2 kusy skladom
Zobraziť 1 - 22 z 22 položiek