POZOR - na našom eshope prebieha odstávka do 1.10.2017. Upozorňujeme, že objednávky budú vybavované priebežne.

×

Drogéria

Snažíme sa prinášať to, čo denne používate a poznáte, ale aj veci ktoré inde kúpiť nedajú. Všetko samozrejme s maximálnym dôrazom na kvalitu a nízku cenu.

Drogéria a kozmetika sú základným kameňom hygieny a čistoty. Či sa už jedná o svieže a voňavé prádlo, v ktorom ráno odchádzame z domu alebo o telovú kozmetiku, vďaka ktorej zo seba zmyjeme vše...

Snažíme sa prinášať to, čo denne používate a poznáte, ale aj veci ktoré inde kúpiť nedajú. Všetko samozrejme s maximálnym dôrazom na kvalitu a nízku cenu.

Drogéria a kozmetika sú základným kameňom hygieny a čistoty. Či sa už jedná o svieže a voňavé prádlo, v ktorom ráno odchádzame z domu alebo o telovú kozmetiku, vďaka ktorej zo seba zmyjeme všetok pot. Ak sa sprchujete ráno, vaše telo a myseľ sa rýchlejšie prebudí pod prúdom vody a ak chcete cez deň žiariť, odporúčame používať sprchové gély pre maximálnu sviežosť. Lesklé a zdravé vlasy spadajú do kompetencie šampónov a vlasových balzamov, ktoré u nás môžete takisto zakúpiť za veľmi prívetivé ceny.

Nezabúdajte na svoj úsmev, ktorý je našou vizitkou a urobte ho nezabudnuteľným vďaka krásne bielym zubom, ktoré vykúzli úsmev aj tomu najväčšiemu frfloš. Ponúkame renomovanej značky zubných pást pre zdravšie a žiarivejšie chrup. Ak ste v sklze, ústna voda poslúži ako skvelá záchrana a prevencia proti zubnému kazu a zubnému povlaku.

Čistá a závideniahodná domácnosť nie je výsadou televiziních relácií o bývanie, aj vy môžete mať čistú a vzornú domácnosť, v ktorej sa budete cítiť skvele. Čistiace prostriedky sú silným súperom v boji proti špine, baktériám, plesniam a nečistotám, ktoré sužujú naše domovy.

Čo v tejto kategórii drogérie nájdete?

Úplne všetko. Nezabudli sme ani na našich najmenších, drogérie pre deti s motívom ich obľúbených hrdinov iba umocnia ich záujem o hygienu. Ponúkame výrobky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa suchej kože, popraskaných pier, lupín, mastných vlasov a ďalšie produkty, ktoré si zamilujete pri prvom použití.

Relaxujete radi vo vani? My tiež, preto používame soli do kúpeľa, ktoré nás ťahom prenesú k moru a majú blahodarné účinky na koži a celé telo.

Zobraziť viac informácií

Podkategórie

 • Starostlivosť o telo

  K starostlivosti o telo nepatrí nič iné ako hygiena. Nezabudnite na jednu dôležitú vec a to je nasledovné - vaše telo je odrazom toho, aký ste človek. Ako sa o seba staráte o vás môže všeličo vypovedať. Ku správnej starostlivosti o telo patrí samozrejme kozmetika.

  O čo všetko by sme mali starať?

  Pleť a koža potrebuje hydratovať a dostatok tekutín. Nie je nutné navštevovať ihneď kozmetické salóny, môžete si zaobstarať telové mlieko a krémy a preventívne vyčistiť svoju pleť v pohodlí domova. Iste sa vám hodí pleťová kozmetika pre čistenie pleti.

  Svoje miesto vo vašej kúpeľni nájdu aj sprchové gély a mydlá, ktoré očistou vaše póry a navonia vás sviežosťou. Súčasne zadrží nepríjemný zápach z podpazušia a pri kombinácii s dezodoranty tvoria účinnú ochranu proti potu, napríklad pri športe.

  Popraskané pery, suchá koža alebo lámajúce sa nechty sú tiež znakom zanedbateľnosti. Pritom taký balzam na pery nezaberie žiadne miesto vo vašej peňaženke nieto vo vrecku. Malý, skladný a účinný pomocník pre popraskané pery.

  Starajte sa o svoje telo a ono vám to vráti.

 • Darčekové sady
Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek