ZľavyDetské obliečky

Kvalitné obliečky zo 100% bavlny určené do detských postielok. Veselé detské motívy ktoré si Vaše ratolesti obľúbia a zároveň budú mať aj lepší spánok, lebo bude ich chrániť obľúbený zástupca zo sveta rozprávok. Deti sú našou pýchou a preto by sme mali urobiť maximum pre ich pohodlie. Na bytový textil sme špecialisti a preto sa na nás neváhajte ...

Kvalitné obliečky zo 100% bavlny určené do detských postielok. Veselé detské motívy ktoré si Vaše ratolesti obľúbia a zároveň budú mať aj lepší spánok, lebo bude ich chrániť obľúbený zástupca zo sveta rozprávok. Deti sú našou pýchou a preto by sme mali urobiť maximum pre ich pohodlie. Na bytový textil sme špecialisti a preto sa na nás neváhajte obrátiť akýmkoľvek dotazom.

Obliečky do detskej postieľky

V rozmeroch 90x130 cm pre pokrývku a 40x60 cm pre vankúš vyrobené zo 100% bavlnených priadzí, ktoré deti ocenia, najmä tí, ktoré majú problém so spaním a často sa budia. Doprajte svojim deťom to najlepšie počas spánku, obliečky predĺžia životnosť matraca a najmä ju ochráni pred vonkajším neporiadkom.

Tip: Detské prestieradlá 70x140 cm ako ochrancovia matracov.

Zobraziť viac informácií

Filtrování

Rozmer obliečky
Hlavný odtieň
Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
 • 15,05 € 25,09 € -40% Skladom
  Výpredaj!

  Bavlnené obliečky si aj po mnohých praniach zachováva svoju farbu, netvoria sa na ňom nevzhľadné žmolky. Veľmi rýchlo schne a dobre sa žehlí.

   
  15,05 € 25,09 € -40%
  Posledný balenie skladom
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky