Poďte sa pozrieť na NOVINKY v našom eshope. Iste si vyberiete >>> Kliknite sem.

×

Ústna hygiena

Zľavy

Napísali o nás

Ověřený zákazník
3.003.003.003.003.00
Prilis dlhe cakacie doby ak neni tovar skladom ale musi ho dodat vyrobca

2018-04-9

Xanadu1955
4.004.004.004.004.00
Musím uznať, že sa na stránke Priamo od výrobcu dajú zohnať veci, ktoré inde už nie sú a za veľmi rozumnú cenu, s kvalitou tovaru, to neviem ohodnotiť nakoľko mi tovar zatiaľ neprišiel, ale dúfam že príde.

2018-04-1

ales
0.500.500.500.500.50
este mi nic neprislo a uz mam hodnotit. na stranke mate garantovanu 10 dnovu lehotu. hned po objednavke ma informujete, ze tovar nie je na sklade no na stranke je a tym padom uz dodanie k vam je 10 dni. tak kde je tych mojich 10 dni? vadi mi to zavadzanie. a este tento dotaznik. ako mam nieco hodnotit co mi este ani neprislo. nenechajte sa vysmiat. no a potom mam dat kladne odporucanie :(

2018-02-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Bola som spokojna, veci su kvalitne, dostala som presne to , co som hladala...

2018-02-22

Ověřený zákazník
4.004.004.004.004.00
priamo z domova

2018-02-21

Ústna hygiena

Starostlivosť o zuby je vždy klúčom k žiarivému úsmevu, ktorý urobí na ostatných dobrý dojem za Vás. Ak to nechcete podceniť ani Vy, budú sa Vám určite hodiť niektoré naše produkty, získané priamo od výrobcov.

Zubné kefky je spravidla dobré meniť každé tri mesiace, štetinky sa pri čistení zubov opotrebovávajú rýchlejšie než by ste povedali. Biel...

Starostlivosť o zuby je vždy klúčom k žiarivému úsmevu, ktorý urobí na ostatných dobrý dojem za Vás. Ak to nechcete podceniť ani Vy, budú sa Vám určite hodiť niektoré naše produkty, získané priamo od výrobcov.

Zubné kefky je spravidla dobré meniť každé tri mesiace, štetinky sa pri čistení zubov opotrebovávajú rýchlejšie než by ste povedali. Biele zuby za tých pár minút ráno aj večer, občas medzi jedlami, určite stojí, pretože a bohužiaľ - zuby máme len jedny, zabudneme ak mliečnej, ktoré vyzerajú ešte na prvom stupni základnej školy.

Nami ponúkané zubné pasty vám pomôžu docieliť belších zubov a zdravého chrupu, vďaka ktorému sa nebudete musieť už naďalej báť vášho zubára. Tu platí ale nepísané pravidlo - nebude to zadarmo. Tým máme na mysli samotné čistenie, ktoré sa bohužiaľ pre mnohých ľudí stáva natoľko otravným a banálnym, že ho nepovažujú za dôležité a spoliehajú na občasné a nepravidelné čistenie zubov.

Aj pre tie ale máme alternatívu a tou sú ústne vody. Iste všetci poznáte Listerine. Reklamné spoty ešte viac rozšírili obľúbenosť tohto spôsobu čistenia. Okrem zdravšieho chrupu ďalej odpadá zápach z úst, ktorý je najmä po ránu cítiť. Tak či tak, starajte sa o svoje zuby dobre, váš zubár to spozná.

Zobraziť viac informácií

Podkategórie

 • Zubné pasty

  Čisté zuby, svieži dych a zdravé ďasná, o to všetko sa postarajú zubné pasty s obsahom účinných čistiacich a liečivých látok. Dbajte o krásny úsmev, ktorý je vašou vizitkou na každom kroku.

  Zubné pasty sú tou najsilnejšou prevenciou proti zubnému kazu a staráte ak sa o svoje zuby tak, ako sa má, nemusíte sa strachom zvíjať v kŕči pri návšteve zubára.

  Krásné a biele zuby sa rodí v kúpeľni alebo všade tam, kde máte svoj zubná kefka spoločne so zubnou pastou. Pravidelné čistenie je základom pre biele a zdravé zuby, okrem toho je tiež prevenciou proti zápachu z úst.

  Chcete na každej fotke, nech z mladosti alebo staroby vyzerať stále vitálne a mať úsmev, na ktorý sa nezabúda? Hoci je sklovina najtvrdší mineralizovanou substací ľudského tela, nedokáže zuby ochrániť bez našej pomoci. Potom, čo nám vyzerajú mliečne zuby sa nám ešte na prvom stupni základnej školy začnú tvoriť stále zuby a tie nás sprevádza po celý náš život, je preto naivné opomínať alebo neriešiť starostlivosť o chrup.

  Na pomoc nám sú aj ústne vody, ktoré vyžadujú iba vypláchnutie chrupu a tým aj menšie časovú náročnosť pre tých, ktorí sú neustále v zhone. Nezabudnite sa pozrieť na zubné kefky.

 • Ústne vody

  Ústne vody už neodmysliteľne patria do starostlivosti o zuby a celú ústnu dutinu. Aktívne látky napomáhajú udržať svieži dych a pomáhajú udržať zuby dlho zdravé bez zubného kazu.

  Ideálnou alternatívou pre tých, ktorí sú stále v jednom kole a na čistenie zubov zubnou pastou nemajú príliš veľa času. Pre biele a zdravé zuby dodržujte ústnu hygienu a čistite si zuby minimálne 2x denne a to hlavne ráno a večer. Ak používate ústnu vodu, čistenie zubu sa stáva jednoduchším, rýchlejším a tým pádom aj častejším. Zdravé zuby sú kľúčom krásneho úsmevu a zároveň vašu vizitkou.

Výrobce
Objem
Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek