Limitovaná akcia až 40% na vybrané druhy šatiek! Akcia na poštovné zadarmo - (nad 20€) kód 5DY7F61P končí 23.7.2017 o 24:00. Pozrite sa >>>

×

Ústna hygiena

Starostlivosť o zuby je vždy klúčom k žiarivému úsmevu, ktorý urobí na ostatných dobrý dojem za Vás. Ak to nechcete podceniť ani Vy, budú sa Vám určite hodiť niektoré naše produkty, získané priamo od výrobcov.

Zubné kefky je spravidla dobré meniť každé tri mesiace, štetinky sa pri čistení zubov opotrebovávajú rýchlejšie než by ste povedali. Biel...

Starostlivosť o zuby je vždy klúčom k žiarivému úsmevu, ktorý urobí na ostatných dobrý dojem za Vás. Ak to nechcete podceniť ani Vy, budú sa Vám určite hodiť niektoré naše produkty, získané priamo od výrobcov.

Zubné kefky je spravidla dobré meniť každé tri mesiace, štetinky sa pri čistení zubov opotrebovávajú rýchlejšie než by ste povedali. Biele zuby za tých pár minút ráno aj večer, občas medzi jedlami, určite stojí, pretože a bohužiaľ - zuby máme len jedny, zabudneme ak mliečnej, ktoré vyzerajú ešte na prvom stupni základnej školy.

Nami ponúkané zubné pasty vám pomôžu docieliť belších zubov a zdravého chrupu, vďaka ktorému sa nebudete musieť už naďalej báť vášho zubára. Tu platí ale nepísané pravidlo - nebude to zadarmo. Tým máme na mysli samotné čistenie, ktoré sa bohužiaľ pre mnohých ľudí stáva natoľko otravným a banálnym, že ho nepovažujú za dôležité a spoliehajú na občasné a nepravidelné čistenie zubov.

Aj pre tie ale máme alternatívu a tou sú ústne vody. Iste všetci poznáte Listerine. Reklamné spoty ešte viac rozšírili obľúbenosť tohto spôsobu čistenia. Okrem zdravšieho chrupu ďalej odpadá zápach z úst, ktorý je najmä po ránu cítiť. Tak či tak, starajte sa o svoje zuby dobre, váš zubár to spozná.

Zobraziť viac informácií

Podkategórie

  • Zubné kefky

    Používaním správnej zubnej kefky získate čistejšie a prirodzene belšie zuby. Rovnako tak aj váš jazyk pozná rozdiel. Vyberte si z rôznych farieb a tvrdostí zubných kefiek získaných priamo od výrobcu.

    Kefky na zuby plnia veľmi dôležitú úlohu a tou je ochrana a belosť zubného chrupu. Mliečne zuby väčšine z nás vyzerali už na prvom stupni základnej školy a naše existujúce zuby nás budú sprevádzať po celý život, pokiaľ teda nesiahnete po umelých.

    Neoddeliteľnou súčasťou sú aj zubné pasty a ústne vody. Pamätajte, starostlivosť o chrup je kľúčom ku krásnemu úsmevu.

Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky