POZOR - na našom eshope prebieha odstávka do 1.10.2017. Upozorňujeme, že objednávky budú vybavované priebežne.

×

Ponožky

Ponožiek nie je nikdy dosť. Každý deň ich pokojne vystriedame hneď niekoľko, a tak sa rozhodne oplatí nakupovať kvalitu priamo od výrobcu, aby ste každú chvíľu nemuseli kupovať nové, pretože tie staré už sú zase prechodené, alebo deravé.

Naša ponuka zahŕňa kvalitné pánske ponožky a takisto aj dámske ponožky. Nezabudli sme ani na našich najmenšíc...

Ponožiek nie je nikdy dosť. Každý deň ich pokojne vystriedame hneď niekoľko, a tak sa rozhodne oplatí nakupovať kvalitu priamo od výrobcu, aby ste každú chvíľu nemuseli kupovať nové, pretože tie staré už sú zase prechodené, alebo deravé.

Naša ponuka zahŕňa kvalitné pánske ponožky a takisto aj dámske ponožky. Nezabudli sme ani na našich najmenších a preto u nás nájdete aj pestrofarebné detské ponožky so vzormi, ktoré ocenia ako chlapec, tak vaše malá princezná.

Bambusové ponožky

Bambusové priadze sú veľmi obľúbeným materiálom najmä kvôli svojim vlastnostiam. Bambusové vlákno je príjemne mäkké a súčasne aj veľmi pevné.

Hlavné prednostné bambusových ponožiek je predovšetkým to, že s nimi predídete problémom ako je napríklad zápach nôh alebo vysušené kože. Savosť je až o 50% vyššia ako u konkurenčnej bavlny. Termoregulačné vlastnosti bambusových priadzí vás v zime príjemne zahrejú a naopak v lete krásne schladí. Takéto praktické ponožky vo vašom šatníku nesmie chýbať.

Bavlnené ponožky

Bavlnu všetci veľmi dobre poznáte. Absorpčné schopnosti, mäkký a príjemný materiál, savosť a hrejivosť. Bavlna je najobľúbenejší textíliou vôbec, preto u nás nájdete výrobky najmä z bavlny.

Papuče

Pekné, huňaté a chlpaté papuče si zamilujete prvým obutím. Mäkké a príjemné papučky sú skvelé na doma. So studenými parkety a podlahou sa stretávame snáď všetci, vyjmúc tých, ktorí majú vykurovanie z podlahy alebo využívajú teplo susedov pod nimi, napríklad v bytoch. Papuče, hoci vyzerajú na nohách ako huňaté plyšáci, sú skvelou voľbou pre tých, ktorí zháňajú topánky na doma. Detské papuče pestrých farieb a vzorov sú vyrobené z kvalitných hrejivých materiálov.

Ak sa chystáte na hory alebo akékoľvek iné zimné aktivity, bambusové pančuchy iste prídu vhod.

Zobraziť viac informácií

Filtrování

Velikost
Typ dámskych ponožiek

Podkategórie

 • Ponožky dámske

  Dámske ponožky z kvalitných materiálov a za ceny, ktoré vyčaria úsmev na perách. Naša široká škála ponožiek umožní vybrať z viac ako 10tich typov a mnohých pestrých farieb, od klasických až po rôzne vzory. Preferujete bambusové priadze alebo bavlnenej priadze? Zháňate zdravotnícke alebo teplé chlpaté ponožky, ktoré oblečiete doma, aby vás nôžky nezebaly? Sklzové x protišmykové, výber je len na vás. Dúfame, že sa širokým sortimentom trafíme do gusta každej z vás.

  Dámske bambusové ponožky

  Dámske bambusové ponožky z kvalitných bambusových priadzí si obľúbite už pri prvom dotyku. Bambusové ponožky sú vysoko priedušné s termogegulačními schopnosťami. Absorpčné a prirodzene antibakteriálne, to sú bambusové ponožky.

  Ďalej u nás nájdete ponožky silikónové, z ovčej vlny, termo, domáce a alebo zimné. Okrem čisto dámskych ponúkame tiež pánske ponožky a detské ponožky, takže ak sa chystáte zaobstarať pár párov pre seba, myslite pritom na svojho partnera a deti. Iste to ocenia

 • Papučky pre dospelých

  Hrejivé a mäkučké papučky sú ideálnou voľbou na domáce nosenie. Jedinečný dizajn zatraktívni váš domáci outfit a hrejivé vnútro zamedzí studeným nohám. Mäkká stielka spríjemní každý krok. Môžete si vybrať so vzorom zvieratká alebo s kožušinkou jednej alebo viacerých farieb, samozrejmosťou sú aj protišmykové papučky.

  Iste oceníte aj zvířátkové vzory, či už s motívmi psíka alebo mačičky.

  Domáce papuče

  Chlad a stud nôh často prispieva k prechladnutiu, obzvlášť keď sa pohybujeme po veľmi studených parketoch alebo podlahe. Všimnite si, že hoci je v dome či byte teplo, podlahy bývajú bohužiaľ studené. S týmito štýlovými papučami sa nebude báť vykročiť ani k susedom alebo na návštevu.

  Tip: detské papuče, nech ladíte ako celá rodina.

Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek