ZľavyObliečky

Pre ochranu posteľnej bielizne ponúkame obliečky vyrobené z kvalitných materiálov. K predĺženiu životnosti perín a vankúšov patrí nepochybne správna starostlivosť a ochrana.

Obliečky na posteľ je nepostrádateľnou súčasťou každého matraca, ak chcete predĺžiť jej životnosť a súčasne ju potiahnuť kvalitnými materiálmi, ste v správnych rukách.

Klasi...

Pre ochranu posteľnej bielizne ponúkame obliečky vyrobené z kvalitných materiálov. K predĺženiu životnosti perín a vankúšov patrí nepochybne správna starostlivosť a ochrana.

Obliečky na posteľ je nepostrádateľnou súčasťou každého matraca, ak chcete predĺžiť jej životnosť a súčasne ju potiahnuť kvalitnými materiálmi, ste v správnych rukách.

Klasické bavlnené obliečky, ktoré iste väčšina z vás má už doma kvôli hebkému a mäkkému materiálov patrí k tým najobľúbenejším.

Tip: Pozrite sa tiež na prestieradlá, takisto vyrobená z mäkkej a hebkej bavlny pre nerušený a kvalitný spánok.

Obliečky 140x200 cm

Nami ponúkané rozmery sú 70x90 cm pre vankúš a 140x200 cm pre pokrývku. U nás si môžete vybrať z pestrej ponuky farieb.

Pokiaľ zháňate originálne a štýlové obliečky na vankúše, určite si u nás vyberiete z takmer 50 rôznych vzorov.

Obliečky 220x200 cm

Pre pokrývky väčších rozmerov, konkrétne tých franzouských tu máme francúzské obliečky. 100% bavlna = radosť zaľahnúť.

Zobraziť viac informácií

Filtrování

Materiál
Rozmer obliečky
Hlavný odtieň

Podkategórie

 • Bavlnené obliečky

  Kvalitné obliečky zo 100% bavlny v obľúbených farebných kombináciách.  Set vždy obsahuje obliečky na vankúš aj prikrývku. Nezanecháva žmolky ani ani nestráca farbu po mnohonásobnom vypraní a preto sa nemusíte báť krátkej životnosti ani vyblednutiu.

  Bavlnené priadze sa teší obľube po celom svete, jemný obľúbený textil s absorpčnými schopnosťami, z ktorého sa ďalej napríklad vyrába uteráky a osušky. Ďalším zaujímavým faktom o bavlne je jej pevnosť - pri namočení dochádza k až 20% nárastu.

  Bavlnené obliečky 140x200

  Klasický rozmer perín, ktorý má snáď každý a preto u nás nájdete obliečky zatiaľ hlavne tohoto rozmeru. Do budúcnosti však chystáme ďalšie alternatívy rozmerov a farebných kombinácií, aby si mali šancu vybrať skutočne všetci.

  Tip: Ak práve obmieňate posteľnú bielizeň, určite nezabudnite na kvalitné prestieradlá na matrace.

 • Flanelové obliečky

  Pre milovníkov hrejivejších materiálov sú ideálnou voľbou hrejivé flanelové obliečky BedStyle, ktoré perfektne udržujú pod perinou teplo a hodia sa nielen do sychravého či zimného obdobia. Tiež pre výrobu flanelu je používaná 100% bavlna najlepšími vlastnosťami. Prechádza však ešte úpravami, díky ktorým získa veľmi príjemný vlasový efekt a vyšší gramáž. Flanel je veľmi dobrým materiálom pre osoby s citlivejšou pokožkou.

  Ďalšími vlastnosťami je výborná savosť a dobrá izolácia tepla. Okrem flanelovej obliečky ponúkame tiež mikroflanelové prestieradlo a takisto mikroflanelové obliečky, ktoré vás prekvapí nielen svojou zvýšenou hrejivosťou vďaka vyššej hustote krátkych chĺpkov, ale najmä zamatovú hebkosťou ktorý ponúka.

  Ak radi spíte v studenej miestnosti, budete až prekvapení z toho, akú hrejivosť tento materiál poskytuje. Výsledkom bude kvalitný spánok a pozitívne naladenie, ktoré vás bude sprevádzať celým dňom.

  Aj naši malí čiperové si zaslúži kvalitný spánok, doprajme im ho. Detské prestieradlá kvalitných a príjemných materiálov, v ktorých budú zaspávať ako v balnce.

 • Detské obliečky

  Kvalitné obliečky zo 100% bavlny určené do detských postielok. Veselé detské motívy ktoré si Vaše ratolesti obľúbia a zároveň budú mať aj lepší spánok, lebo bude ich chrániť obľúbený zástupca zo sveta rozprávok. Deti sú našou pýchou a preto by sme mali urobiť maximum pre ich pohodlie. Na bytový textil sme špecialisti a preto sa na nás neváhajte obrátiť akýmkoľvek dotazom.

  Obliečky do detskej postieľky

  V rozmeroch 90x130 cm pre pokrývku a 40x60 cm pre vankúš vyrobené zo 100% bavlnených priadzí, ktoré deti ocenia, najmä tí, ktoré majú problém so spaním a často sa budia. Doprajte svojim deťom to najlepšie počas spánku, obliečky predĺžia životnosť matraca a najmä ju ochráni pred vonkajším neporiadkom.

  Tip: Detské prestieradlá 70x140 cm ako ochrancovia matracov.

Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek