Obliečky

ZľavyObliečky

Pre ochranu posteľnej bielizne ponúkame obliečky vyrobené z kvalitných materiálov. K predĺženiu životnosti perín a vankúšov patrí nepochybne správna starostlivosť a ochrana.

Obliečky na posteľ je nepostrádateľnou súčasťou každého matraca, ak chcete predĺžiť jej životnosť a súčasne ju potiahnuť kvalitnými materiálmi, ste v správnych rukách.

Klasi...

Pre ochranu posteľnej bielizne ponúkame obliečky vyrobené z kvalitných materiálov. K predĺženiu životnosti perín a vankúšov patrí nepochybne správna starostlivosť a ochrana.

Obliečky na posteľ je nepostrádateľnou súčasťou každého matraca, ak chcete predĺžiť jej životnosť a súčasne ju potiahnuť kvalitnými materiálmi, ste v správnych rukách.

Klasické bavlnené obliečky, ktoré iste väčšina z vás má už doma kvôli hebkému a mäkkému materiálov patrí k tým najobľúbenejším.

Tip: Pozrite sa tiež na prestieradlá, takisto vyrobená z mäkkej a hebkej bavlny pre nerušený a kvalitný spánok.

Obliečky 140x200 cm

Nami ponúkané rozmery sú 70x90 cm pre vankúš a 140x200 cm pre pokrývku. U nás si môžete vybrať z pestrej ponuky farieb.

Pokiaľ zháňate originálne a štýlové obliečky na vankúše, určite si u nás vyberiete z takmer 50 rôznych vzorov.

Obliečky 220x200 cm

Pre pokrývky väčších rozmerov, konkrétne tých franzouských tu máme francúzské obliečky. 100% bavlna = radosť zaľahnúť.

Zobraziť viac informácií

Filtrování

Materiál
Rozmer obliečky
Hlavný odtieň

Podkategórie

 • Bavlnené obliečky

  Kvalitné obliečky zo 100% bavlny v obľúbených farebných kombináciách.  Set vždy obsahuje obliečky na vankúš aj prikrývku. Nezanecháva žmolky ani ani nestráca farbu po mnohonásobnom vypraní a preto sa nemusíte báť krátkej životnosti ani vyblednutiu.

  Bavlnené priadze sa teší obľube po celom svete, jemný obľúbený textil s absorpčnými schopnosťami, z ktorého sa ďalej napríklad vyrába uteráky a osušky. Ďalším zaujímavým faktom o bavlne je jej pevnosť - pri namočení dochádza k až 20% nárastu.

  Bavlnené obliečky 140x200

  Klasický rozmer perín, ktorý má snáď každý a preto u nás nájdete obliečky zatiaľ hlavne tohoto rozmeru. Do budúcnosti však chystáme ďalšie alternatívy rozmerov a farebných kombinácií, aby si mali šancu vybrať skutočne všetci.

  Tip: Ak práve obmieňate posteľnú bielizeň, určite nezabudnite na kvalitné prestieradlá na matrace.

 • 3D obliečky

  Obliečky 3D sú veľmi výrazné dizajnové prvky. Skvele oživí celý interiér spálne alebo izby tak, že sa budete celý deň tešiť na to, až si ľahnete do týchto príjemných lôžkovín s rozmanitými vzormi.

  Je libo prítomnosť leoparda, kvetín alebo motívy svetových metropol? Technológia si razí cestu vpred nielen v oblasti technológií, preto sa teraz môžete tešiť z naozaj krásneho 3D obliečky, ktoré vás v noci stiahne pekne k sebe do postele a prispeje k vášmu dlhému a nerušenému spánku. Všetci sme radi oblopeni ako ľuďmi, tak vecami, ktoré máme radi. Doprajme si preto o niečo sladšie spánok v 3D obliečky.

  Elegantné 3D obliečky s efektom

  Ako vlastne vzniká také obliečky? Odpoveďou je modernou metódou, ktorá umožňuje znázorniť motív do čo najmenšieho detailu vo veľmi vysokej kvalite. Efekt je úplne dokonalý. Pri pohľade na 3D obliečky, či už to je spomínaný leopard, svetové metropoly, strom v tvare srdca a ďalšie, ucítite tú prítomnosť a nádych istej elegancie, ktorá sa skrýva v jednotlivých motívoch.

  Dajte svojej spálni novú tvár a kúpte si ďalej kvalitné prestieradlá, nielen pre ochranu matraca pred nečistotami, ale hlavne pre jemnejšie a kvalitnejší spánok.

 • Flanelové obliečky

  Pre milovníkov hrejivejších materiálov sú ideálnou voľbou hrejivé flanelové obliečky BedStyle, ktoré perfektne udržujú pod perinou teplo a hodia sa nielen do sychravého či zimného obdobia. Tiež pre výrobu flanelu je používaná 100% bavlna najlepšími vlastnosťami. Prechádza však ešte úpravami, díky ktorým získa veľmi príjemný vlasový efekt a vyšší gramáž. Flanel je veľmi dobrým materiálom pre osoby s citlivejšou pokožkou.

  Ďalšími vlastnosťami je výborná savosť a dobrá izolácia tepla. Okrem flanelovej obliečky ponúkame tiež mikroflanelové prestieradlo a takisto mikroflanelové obliečky, ktoré vás prekvapí nielen svojou zvýšenou hrejivosťou vďaka vyššej hustote krátkych chĺpkov, ale najmä zamatovú hebkosťou ktorý ponúka.

  Ak radi spíte v studenej miestnosti, budete až prekvapení z toho, akú hrejivosť tento materiál poskytuje. Výsledkom bude kvalitný spánok a pozitívne naladenie, ktoré vás bude sprevádzať celým dňom.

  Aj naši malí čiperové si zaslúži kvalitný spánok, doprajme im ho. Detské prestieradlá kvalitných a príjemných materiálov, v ktorých budú zaspávať ako v balnce.

 • Mikroflanelové obliečky

  Ak hľadáte pre svoju posteľ najjemnejší a zároveň najhrejivejší materiál na trhu, jednoznačnou voľbou sú mikroflanelové obliečky BedStyle. Jeho povrch tvorí hustá sieť drobných chlpkov, ktoré sú veľmi príjemné na dotyk. Pre osoby s citlivejšou pokožkou ide o najlepší materiál pre obliečky. Zároveň jeho tepelné vlastnosti oceníte, keď radi spíte v chladnejšej miestnosti.

  Nie všetci ale dokážu zaspať vo chladnej miestnosti a každé ich zachrutí alebo otočenie končí prebudením preto, že obliečky alebo prestieradlo je príliš chladné.

  Obliečky z mikroflanelu nechladia ani neprenášia zimu, práve naopak - krásne hrejú. S týmto obliečkami máte zaručený kvalitný spánok s dlhodobými pozitívnymi účinkami ako je dobrá nálada a viac energie, ktorú načerpáte kvalitím spánkom. Tu naozaj platí klišé zaspávať ako v bavlnke.

  Zájdete ešte ďalej a súčasne si kúpte mikroflanelové prestieradlo, ktoré tiež poskytuje všetky vlastnosti vyššie popísané.

 • Francúzske obliečky

  Kvalitné obliečky zo 100% bavlny vo francúzskom rozmere - 2 obliečky na vankúš 70 x 90 cm a obliečka na paplón 220 x 200 cm. Francúzske obliečky 220x200 cm je obľúbené najmä vďaka svojim väčším rozmerom, dva vankúše a spoločná pokrývka pre vášho partnera či partnerku prispieva k bližšiemu kontaktu a kde je kontakt, tam je láska.

  Najmä ženy sa ale v noci záhadným a nevedomým spôsobom splnomocňujú pokrývky, majte preto pripravenú po ruke deku, ktorá zahreje. Deka z mikrovlákna je ideálnym kandidátom.

 • Detské obliečky

  Kvalitné obliečky zo 100% bavlny určené do detských postielok. Veselé detské motívy ktoré si Vaše ratolesti obľúbia a zároveň budú mať aj lepší spánok, lebo bude ich chrániť obľúbený zástupca zo sveta rozprávok. Deti sú našou pýchou a preto by sme mali urobiť maximum pre ich pohodlie. Na bytový textil sme špecialisti a preto sa na nás neváhajte obrátiť akýmkoľvek dotazom.

  Obliečky do detskej postieľky

  V rozmeroch 90x130 cm pre pokrývku a 40x60 cm pre vankúš vyrobené zo 100% bavlnených priadzí, ktoré deti ocenia, najmä tí, ktoré majú problém so spaním a často sa budia. Doprajte svojim deťom to najlepšie počas spánku, obliečky predĺžia životnosť matraca a najmä ju ochráni pred vonkajším neporiadkom.

  Tip: Detské prestieradlá 70x140 cm ako ochrancovia matracov.

Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 52 z 52 položiek
Zobraziť 1 - 52 z 52 položiek