Rukavice

Zľavy

Napísali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
dostupný tovar rýchlo a v termíne.

2018-06-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vybavené a doručené do 3 pracovných dní. Som spokojná.

2018-05-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rýchle dodanie Dobre ceny

2018-05-12

Ověřený zákazník
3.003.003.003.003.00
Prilis dlhe cakacie doby ak neni tovar skladom ale musi ho dodat vyrobca

2018-04-9

Xanadu1955
4.004.004.004.004.00
Musím uznať, že sa na stránke Priamo od výrobcu dajú zohnať veci, ktoré inde už nie sú a za veľmi rozumnú cenu, s kvalitou tovaru, to neviem ohodnotiť nakoľko mi tovar zatiaľ neprišiel, ale dúfam že príde.

2018-04-1

Rukavice

Ako zima strieda jeseň, vonkajšej teploty balansujú okolo nuly. Zimné rukavice sú našimi ochrancami proti zime, ktorá nás sužuje a preto by sme ich mali zaradiť nielen k nášmu outfitu, ale predovšetkým ich nosiť so sebou rovnako ako nosíme kľúče od domu. Okrem rúk by sme mali ešte myslieť na našu hlavu. Nami vybrané zimná čiapka s brmbolcom z hr...

Ako zima strieda jeseň, vonkajšej teploty balansujú okolo nuly. Zimné rukavice sú našimi ochrancami proti zime, ktorá nás sužuje a preto by sme ich mali zaradiť nielen k nášmu outfitu, ale predovšetkým ich nosiť so sebou rovnako ako nosíme kľúče od domu. Okrem rúk by sme mali ešte myslieť na našu hlavu. Nami vybrané zimná čiapka s brmbolcom z hrejivých materiálov ochráni vašu hlavu a tým aj vás pred prechladnutím.

Dámske zimné rukavice

Elegantné dámske zimné rukavice zahrejú pred štipľavými mrazy a preto sa pre nich vždy nájde miesto vo vašej kabelke. Na výber budete mať z bavlnených, fleecových a vlnených prstových zimných rukavíc. Nezabudnite na miesto, kadiaľ odchádza najviac tepla a tým je hlava - preto sa pozrite po originálne ponuke dámskych zimných čiapok, ktoré perfektne sadnú a sú veľmi príjemné.

Pánske zimné rukavice

Kvalitné fleecové a kašmírové prstové pánske zimné rukavice zahrejú ruky aj v krutej zime. Za bezkonkurenčnú cenu - priamo od výrobcu teda kúpite rukavice za pár desiatok korún, ktoré svoju prácu odvedú na výbornú.

Detské zimné rukavice

Najmä naši najmenší bývajú najviac náchylní na ochorenia a preto by sme mali na ich zdravie myslieť prednostne. Je jedno, či sa aktívne zúčastňuje koulovaček v škôlke alebo iných zimných aktivít, zimné detské rukavice skrátka potrebujú!

Zobraziť viac informácií

Podkategórie

  • Pánské rukavice

    Pánske zimné rukavice z kvalitných a príjemných materiálov zahrejú vo štipľavých mrazoch a zároveň sú doplnkom k vášmu štýlu. Pár rukavíc sa ľahko vojde aj do malého vrecka alebo akékoľvek vrecká malého batohu či tašky a preto sú veľmi obľúbeným preventívnym doplnkom proti nachladnutiu v boji so zimou.

    Aby ste boli ešte viac chránení proti zime, ponúkame vám pánske šály elegantné aj klasické.

  • Rukavice pre deti

    Zimné rukavice pre deti a ich naozaj široký výber farieb i vzorov, v ktorých nájde každý chlapec aj dievča svojich favoritov, ktoré im skrátka zaobstarať musíte. Deti sú všeobecne náchylnejšie k chorobám a ich imunita nie je tak silná ako u dospelého jedinca a preto by ich každá výprava von mala obsahovať hrejivé zimné detské rukavice a teplé detské zimné čiapky, ktoré zatočí sa štipľavými mrazy a chladným počasím.

Materiál
Hlavný odtieň
Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek