Starostlivosť o vlasy

Napísali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
dostupný tovar rýchlo a v termíne.

2018-06-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vybavené a doručené do 3 pracovných dní. Som spokojná.

2018-05-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rýchle dodanie Dobre ceny

2018-05-12

Ověřený zákazník
3.003.003.003.003.00
Prilis dlhe cakacie doby ak neni tovar skladom ale musi ho dodat vyrobca

2018-04-9

Xanadu1955
4.004.004.004.004.00
Musím uznať, že sa na stránke Priamo od výrobcu dajú zohnať veci, ktoré inde už nie sú a za veľmi rozumnú cenu, s kvalitou tovaru, to neviem ohodnotiť nakoľko mi tovar zatiaľ neprišiel, ale dúfam že príde.

2018-04-1

Starostlivosť o vlasy

Správna starostlivosť o vlasy je dôležitá pre ochranu vlasov. Od šampónov po ozdravujúci balzamy na vlasy, ktoré dodajú lesk a pevnosť.

Rada moderných šampónov sú syntetické detergenty, ktoré umožňujú umývať vlasy pri použití všetkých typov tvrdosti vody. Dôležité ale je, aby nepoškodzovali vlasovú štruktúru a naopak zlepšovali vlastnosti vlasov...

Správna starostlivosť o vlasy je dôležitá pre ochranu vlasov. Od šampónov po ozdravujúci balzamy na vlasy, ktoré dodajú lesk a pevnosť.

Rada moderných šampónov sú syntetické detergenty, ktoré umožňujú umývať vlasy pri použití všetkých typov tvrdosti vody. Dôležité ale je, aby nepoškodzovali vlasovú štruktúru a naopak zlepšovali vlastnosti vlasov, zatočil s vypadávaním a lupinami.

Ponúkame širokú škálu šampónov na vlasy svetoznámych značiek, napríklad Syoss, Palmolive, Schauma, Head & Shoulders, Fructis, Gliss Kur a ďalšie.

Zdravým a nevypadávajícím vlasom je potrebné venovať starostlivosť a ochranu, preto by súčasťou každého umývania mal byť balzam na vlasy, ktorý posilňuje štruktúru vlasov, dodáva lesk a podporuje ich odolnosť a súčasne ponúka jemnosť a ľahšie rozčesávanie práve vďaka jemnejším vlasom.

Do vlasovej kozmetiky patria nepochybne aj laky na vlasy, ktoré určite majú svoje stále miesto v kúpeľni každej ženy a niektorých mužov. Váš pracne urobený účes sa nemusí v priebehu dňa meniť a vy tak pri príchode domov pokladať zrkadlu otázku: ,, tak takto som vyzeral / a celý deň? ". Lak na vlasy drží váš účes v rovnakej podobe ako keď ste ráno odchádzali z kúpeľne.

Ďalšou alternatívou pre ženy, ktoré si umývajú vlasy ráno pred opustením domu sú vlasové tužidlá, ktoré napomáhajú vlasom získať potrebný objem a tvar.

Pre mužov vrelo odporúčame veľmi obľúbené gély na vlasy, ktoré jednoduchým nanesením a šikovnosťou vytvorí presne taký účes, aký muž chce s výdržou po celý deň.

Zobraziť viac informácií

Podkategórie

 • Šampóny

  K starostlivosti o vlasy patria nepochybne šampóny. Na nami vybrané svetové značky sa môžete spoľahnúť a vybrať si, či o vaše vlasy bude starať Syoss, Palmolive, Fructis alebo napríklad Gliss Kur a ďalšie.

  Regenerácia a oživenie vlasov nie je len výsadou šampónov, ale aj balzamu na vlasy. Jemnejšie a lesklé vlasy, ľahšie rozčesávanie a na pohľad zdravšie štice je výsledkom dobrej starostlivosti. Preto odporúčame najskôr naniesť šampón a potom použiť balzam a ten nechať niekoľko minút pôsobiť. Výsledok pocítite už po prvom umytí nielen pri jednoduchším rozčesávanie, ale hlavne pri prvom dotyku a na pohľad.

  Aké šampóny u nás nájdete?

  • proti vypadávaniu vlasov
  • proti lupinám
  • osviežujúci a ozdravujúci vlasy, obohacujúce
  • na sviežosť a objem a lesk
  • pre ochranu farbených vlasov
  • vyživujúce

  Staráte sa o svoje vlasy a ony vám to vráti.

 • Vlasové balzámy

  Pre jemné a zdravé vlasy sa používa balzam na vlasy, ktorý nanesiete na mokré vlasy a necháte pôsobiť. Vďaka nim uzatvárame vlasovú štruktúru a chránime tak vlasy pred negatívnymi vplyvmi. Regenerácia vlasov, ľahšie rozčesávanie, lesk a elastickosť - balzamy môžu mať naozaj silný účinok.

  Kondicionéry a balzamy, aký je medzi nimi rozdiel?

  Sto ľudí, sto chutí. Prevažná väčšina odpovie, že medzi nimi nie je rozdiel žiadny, kondicionér je len názov výrobcu, oproti tomu iný výrobca pomenuje rovnaký výrobok balzam na vlasy. Hoci je to z veľkej časti pravdou a rozdiel medzi nimi nie je prakticky žiadny a to iba v obchodnom názve, aj tak malý rozdiel tam je.

  Kondicionér má hustejšiu konzistenciu a tým sa horšie aplikuje na korienky vlasov aj celé vlasy, dáva sa väčšinou iba len na končeky vlasov k ich uzdravenie. Balzam sa naopak nanáša veľmi ľahko, je tekutejší a dáva sa na celé vlasy vrátane korienkov.

  Všeobecne sa odporúčajú skôr balzamy. Neutralizujú alkalické zvyšky a vyživuje narušené vlasové vlákna, ustaľuje pH - lesklejšie, zdravšie a jemnejšia vlasy na pohľad.
  Kondicionéry majú vyšší obsah silikónu, ktorý môže podráždiť vašu vlasovú pokožku a vďaka svojej hustote obaľuje vlasy, ktoré sú následne horšie vyživené.

 • Farby na vlasy

  Každá žena si potrpí na vzhľade svojich vlasov a ešte viac miluje tú farbu, s ktorou odchádza veľmi spokojná z kaderníckeho salónu. Kvalitná farba na vlasy už nie je doménou iba kaderníckych salónov, profesionálny výsledok, ktorý poskytujú Syoss a Schwarzkopf vám ušetrí nejednu cestu ku kaderníčke, lebo nafarbiť vlasy pri troche šikovnosti zvládnete sama a oveľa lacnejšie pri rovnakej kvalite zafarbenie.

  Farby na vlasy Syoss
  Testované a vyvinuté kaderníkov. Vysoko účinná receptúra ​​s intevizními farbiacimi pigmentmi, vďaka ktorým je farba dlhotrvajúci, krásne sýta, plná lesku a čo viac - kryje šediny. S farbami na vlasy Syoss budete veľmi spokojná, pretože zafarbenie zvládnete ľahko sama.

  Posilňuje vlasy zvnútra pomocou balzamu, ktorý fixuje farbu s ošetrujúcim Nutri-Care komplexom obohateným o provitamín B5 a proteíny. Profesionálna starostlivosť o vlasy, to je Syoss.

  Výborne sa chytá, vlasy sú po umytí hebké, majú vysoký lesk a dobre sa rozčesávajú, takže už žiadne zápasenie s vlasmi, ani plné kefy na vlasy. Nevymýva sa, vydrží naozaj dlho a naša ponuka odtieňov je naozaj pestrá. Veríme, že si tu vyberú naozaj všetci.

  Farby na vlasy Palette

  Viac ako 45 rokov skúseností, milióny spokojných žien, to sú farby na vlasy Palette. Bez ohľadu na rozmanité potreby, Palette vždy splní vaše očakávania, nech sú akokoľvek náročné. Široká ponuka farieb podľa posledných trendov aj jemné prirodzené farby. Dlhotrvajúca farba a žiarivý lesk, krytie šedín, dokonalá starostlivosť o vlasy a to vďaka Ultimate Keratínu. Zdravé vlasy sú samozrejmosťou.

 • Laky na vlasy

  Starostlivosť o vlasy zahŕňa aj laky na vlasy, ktoré si obľúbia najmä ženy alebo muži, ktorí si ráno v kúpeľni dávajú záležať na svojom účese a o to viac ich dokáže rozčúliť, keď v priebehu dňa ich účes stráca na pracné úprave. Okrem samotného spevnenie a ustálenie tvaru účesu, ktorý po aplikovaní laku drží rovnaký tvar ako ráno pri stylingu v kúpeľni, slúžia tiež na zvýšenie lesku a ochrany vlasovej štruktúry počas silného slnečného žiarenia.

  Veľmi dôležité je tiež vymyť nanesený lak z vlasov a k tomu sa všeobecne používajú šampóny na vlasy, ktoré vás zbaví vrstvy, ktorá drží vás účes. Súčasťou každého umývania by mal byť balzam na vlasy alebo kondicionér. Je základným kameňom pre jemnejšie a zdravšie vlasy. Ľahko ho dostanete do korienky vlasov.

 • Gély na vlasy

  Váš tvar účesu sa nemusí v priebehu dňa meniť, stačí si ráno prehrabať vlasy s malou trochou gélu na vlasy a razom sa váš účes stáva odolným voči vetru a ostatným okolnostiam.

  Majte ale na mysli, že iba krátke vlasy sa najlepšie upravujú pomocou gélu. Zapožičané spevnenie sa môže stať aj nie príliš pýchou, ak zvolíte priliš veľké množstvo a váš účes potom vyzerá ako vrstva betónu. Dlhé vlasy sa dajú oveľa horšie upravovať, pretože stvrdnú a následné rozčesanie nie je veľmi príjemné. Potom sa gélu možno zbaviť až po použití šampónu na vlasy a následným nanesením balzamu na vlasy, ktorý sa ľahko dostane až do korienkov vlasov, tým vrátite svojim vlasom ich jemnosť a zdravý vzhľad.

  Pre dlhé vlasy odporúčame lak na vlasy, ktorý okrem pevnosti dodá aj lesk a ochranu vlasovej štruktúry.

Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 54 z 427 položiek
Zobraziť 1 - 54 z 427 položiek