Laky na vlasy

ZľavyLaky na vlasy

Starostlivosť o vlasy zahŕňa aj laky na vlasy, ktoré si obľúbia najmä ženy alebo muži, ktorí si ráno v kúpeľni dávajú záležať na svojom účese a o to viac ich dokáže rozčúliť, keď v priebehu dňa ich účes stráca na pracné úprave. Okrem samotného spevnenie a ustálenie tvaru účesu, ktorý po aplikovaní laku drží rovnaký tvar ako ráno pri stylingu v k...

Starostlivosť o vlasy zahŕňa aj laky na vlasy, ktoré si obľúbia najmä ženy alebo muži, ktorí si ráno v kúpeľni dávajú záležať na svojom účese a o to viac ich dokáže rozčúliť, keď v priebehu dňa ich účes stráca na pracné úprave. Okrem samotného spevnenie a ustálenie tvaru účesu, ktorý po aplikovaní laku drží rovnaký tvar ako ráno pri stylingu v kúpeľni, slúžia tiež na zvýšenie lesku a ochrany vlasovej štruktúry počas silného slnečného žiarenia.

Veľmi dôležité je tiež vymyť nanesený lak z vlasov a k tomu sa všeobecne používajú šampóny na vlasy, ktoré vás zbaví vrstvy, ktorá drží vás účes. Súčasťou každého umývania by mal byť balzam na vlasy alebo kondicionér. Je základným kameňom pre jemnejšie a zdravšie vlasy. Ľahko ho dostanete do korienky vlasov.

Zobraziť viac informácií

Filtrování

Výrobce
Fixácia
Najpredávanejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • 3,41 € 3,79 € -10% Skladom
  AKCIA

  Lak na vlasy účesu dodáva extra silnú fixáciu, pričom nezanecháva vo vlasoch nijaké zvyšky a je tak dokonalým zakončením pre akýkoľvek druh účesu. Jeho ultra ľahké zloženie obsahuje transparentné polyméry pre neviditeľnú fixáciu, ktorá vlasy nezaťažuje. 

   
  3,41 € 3,79 € -10%
  Akcia!
  Posledný kus skladom
 • 2,15 € 2,39 € -10% Skladom
  AKCIA

  Špeciálna receptúra 3 Weather Taft chráni Vaše vlasy pred vetrom a vlhkosťou a pomáha ich chrániť pred UV-žiarením. Silná fixácia a zhusťovací efekt: posilňuje vlasy a dodáva im objem. Receptúra s esenciálnymi keratínovými prísadami dodáva vlasom bohatší vzhľad a chráni ich pred vysúšaním. Pre 24 hodinovú fixáciu, nezlepuje vlasy a ľahko sa vyčesáva.

   
  2,15 € 2,39 € -10%
  Akcia!
  2 kusy skladom
 • 2,46 € 2,89 € -15% Skladom
  AKCIA

  Špeciálna 3Weather Taft receptúra s UV-filtrom chráni vlasy pred slnkom, vetrom a vlhkosťou po celý deň.- Dlhotrvajúca ochrana farby a intenzívny 10karátový lesk- Extra UV-filter pre farbené vlasy- Pre 24h fixáciu bez zlepených vlasov, nezanecháva zvyšky a ľahko sa vyčesáva- Nezaťažuje vlasy a chráni ich pred vysúšaním.

   
  2,46 € 2,89 € -15%
  Akcia!
  3 kusy skladom
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek